Sztuka uwodzenia

kokietkaWiele kobiet instynktownie czuje, co działa na mężczyzn. Z drobnych, z pozoru nieistotnych gestów tkają misterną sieć, w którą wpada najbardziej inteligentny i doświadczony facet. Uwodzenie to fascynująca gra spojrzeń, mimiki i ruchów ciała. Jeśli umiejętnie nią pokierujesz, stworzysz atmosferę pełną aluzji i niedopowiedzianych obietnic, które rozbudzą wyobraźnię mężczyzny. A wtedy nawet ten twardy jak skała nie pozostanie obojętny. Daj mu cień nadziei na urzeczywistnienie fantazji, ale tylko cień. Jedynie niepewność kusi mężczyzn.

Uważasz, że to wyrachowanie? Może tak. Lecz panowie są wrażliwi na takie właśnie sztuczki. Jeśli myślisz, że zwrócisz na siebie ich uwagę doktoratem, to się mylisz. Ale osiągniesz to bez trudu leniwymi, kocimi ruchami. Owszem, powinnaś błysnąć inteligencją, lecz nie zawadzi również błyśnięcie kolanem. Przede wszystkim bądź pewna siebie i świadoma własnej kobiecości. Jeśli wierzysz, że jesteś atrakcyjna, nieświadomie inaczej się poruszasz, patrzysz i mówisz. A to działa na mężczyzn jak magnes.

Pamiętaj, że to ty pociągasz za nitki w tej grze uwodzenia. Zasygnalizuj, że mężczyzna wpadł ci w oko, ale nie odbieraj mu przekonania, że to on jest zdobywcą.

Jakie sztuczki stosują panie

•    Odrzucają włosy z twarzy, odchylając głowę do tyłu. Bawią się kosmykiem. (Działa na 57% panów.)

•    Rzucają uwodzicielskie spojrzenia spod opuszczonych powiek. Ma to zwodniczy posmak podglądania i rozpala więksi szość mężczyzn. (Działa na 80% panów.)

•    Delikatnym i pieszczotliwym gestem bawią się papierosem, kieliszkiem do wina. W ten sposób działają na męską podświadomość i sugerują, na co tak naprawdę mają
ochotę. (Działa na 42% mężczyzn.)

• Odchylają rękę w ten sposób, aby mężczyzna widział nadgarstek. Jego gładka skóra jest doskonałym wabikiem. (Działa na 36% mężczyzn.)

•    Lekko rozchylają wilgotne usta. (Działa na 59% mężczyzn.)

•    Zakładają nogę na nogę. Najbardziej seksowna pozycja Jedna z najstarszych damskich sztuczek. Niektóre panie wysuwają lekko stopę z buta i wsuwają jąz powrotem. To również jest bardzo podniecające. (Działa na 95% mężczyzn.)